بهترین وقت برای سفر و اجاره ویلا دریا کنار کی است؟

مدیر سایت مدیر سایت

مازندران - بابلسر

1 سال پیش

وقتی که قصد داریم برای سفر برنامه ریزی کنیم، یکی از پر تکرار ترین مکان ها در ذهن ما، شمال کشور است. هر چند ممکن است تا شمال، و مازندران فاصله زیادی نداشته باشید، و بارها آن را تجربه کرده باشید اما همیشه جاهایی برای دیدن دارد که نظرتان را در مورد تمام سفرهایتان عوض خواهد کرد
مخصوصا اگر تا بحال تجربه اجاره ویلا دریا کنار را داشته اید، مطمئن باشید هنوز انقدر برای ماندن در این شهرک، نیاز به روز و هفته ها دارید تا بتوانید حسابی از این شهرک لذت ببرید. 
اما افرادی که هنوز موفق به اجاره ویلا در این شهرک نشده اند، مطمئنا سوالاتی توی سرشان می چرخد از جمله این که:

  • دریا کنار شلوغ است یا دنج؟
  •  چه ایامی از سال اجاره ویلا در دریا کنار مقرون به صرفه است؟
  • چه روزهایی از هفته دریا کنار مملو از مسافر است؟
  •  برای ایام نوروز از چه زمانی باید برای اجاره ویلا در دریا کنار اقدام کنیم 

و سوالاتی نظیر این که من در این مقاله سعی می کنم به همه آن ها پاسخ دهم.

 

دریا کنار شلوغ است یا دنج؟

دریا کنار یک شهرک ساحلی شمالی است، که مربوط به شهرستان بابلسر می باشد. این شهرک در جاده اصلی بابلسر واقع شده و ما بین فریدون کنار و بابلسر است. 
معمولا شهرک دریا کنار، در ایام مختلف به میزان حساسیت آن ایام شلوغ و یا خلوت می شود. اما معمولا این شهرک نسبت به خزرشهر پر رفت و آمد تر است. 
پس می توان گفت که اگر دوست دارید در جای پر رفت و آمد و شلوغ و پر همهمه مخصوصا در ایام خاص و تعطیلات حضور داشته باشید بهترین کار این است که نسبت به اجاره ویلا دریا کنار اقدام کنید. 

میزان همهمه و شلوغی دریا کنار به قدری است که بتواند حال شما را خوش و نشاط بخشد اما این همهمه به قدری نیست که مثل کنار سواحل آزاد کمی سرسام آور باشد. 
اینجا همه چیز برای آرامش و لذت بردن شما از سفر مهیا است. 

 

چه ایامی از سال اجاره ویلا در دریا کنار مقرون به صرفه است؟

معمولا هر زمانی که نزدیک به تعطیلات باشد، و حتی ایام سال به تعطیلات برخورد کند، درخواست اجاره ویلا بیشتر می شود و به تبعیت از آن، هزینه ها نیز افزایش می یابد. اما می توانید به تناسب میزان بودجه خود، ویلاهای مختلفی را برای اجاره مشاهده کنید و با یادداشت کردن کد ملک با یک تماس ان را رزرو کنید. 
هزینه اجاره ویلا میزان مشخص و استاندارد و فرمول خاصی ندارد بلکه به تناسب نوع ویلا، مکان، متراژ و امکانات آن هزینه اجاره تنظیم می شود. 

 

چه روزهایی از هفته دریا کنار مملو از مسافر است؟

معمولا روزهای پایانی هفته، یعنی از چهارشنبه تا جمعه، دریا کنار مملو از مسافرانی است که به دنبال اوقات فراغت خود به این شهرک می آیند و از امکانات فوق العاده آن نظیر فضای سبز، دریا و سی ساید بهره مند می شوند. 
معمولا روزهای ابتدایی هفته بین شنبه تا دوشنبه دریا کنار خلوت ترین روزها را به خود می بیند.

 

برای ایام نوروز از چه زمانی باید برای اجاره ویلا در دریا کنار اقدام کنیم 

ایام نوروز یکی از پر تردد ترین ایام برای هر شهرک ساحلی شمالی و دریا کنار است. از ان جا که درخواست اجاره ویلا در این ایام زیاد می شود، و تعداد ویلاها نیز همیشه جوابگوی مسافران نیست، توصیه می شود که حدود دو ماه پیش از نوروز نسبت به اجاره ویلا در شهرک دریا کنار اقدام کنید. 
توجه داشته باشید که برای اجاره ویلا در شمال، لازم است که حداقل برنامه 7 روزه داشته باشید. 
بنابراین با توجه به آن چه که در باره آن توضیح داده شد به طور خلاصه می توان گفت که:
اگر برای یک سفر پر هیجان و شلوغ برنامه ریزی می کنید، پنج شنبه و جمعه را به دریا کنار بیایید
در صورتی که به فکر یک اقامت آرامش بخش و بی همهمه هستید، روزهای ابتدایی هفته یعنی شنبه تا دوشنبه را برای سفر برنامه ریزی کنید
در صورتی که می خواهید برای نوروز به دریا کنار بیایید، از بهمن ماه باید به دنبال برنامه ریزی سفر خود باشید. 

 

پر ازدحام ترین مکان ها در دریا کنار کجاست؟

با توجه به این که، روزهای هفته میزان تراکم مسافر و توریست در شهرک دریا کنار بالانس مشخصی ندارد و در پایان هفته تعداد مسافران بیشتر است، این موضوع روی مکان های مختلف در دریا کنار نیز تاثیر می گذارد. 
برای مثال، توریست ها معمولا تمایل دارند بیشتر وقت خود را در کنار ساحل و سی ساید دریا کنار بگذرانند و از رستوران مشهوری که در این بخش واقع شده بهره مند شوند. 
اما از آن جا که مراتع سرسبز و پوشش سر سبز گیاهی جنگی در این شهرک بسیار است، معمولا برای بهره مندی از این فضا، می توانید به دنج بودن دریا کنار اطمینان کنید. 
با این حساب، آیا تمایل دارید برای تفریحات بعدی خود، به مکانی دنج و بی سر و صدا تر، مثل خزر شهر بروید یا این که در هیاهوی پر اشتیاق توریست ها در دریا کنار لذت ببرید؟
 

ارسال نظرات(0 نظر)

لطفا سوال یا تجربه خود از این منطقه گردشگری را در فرم زیر درج کنید


نظرات کاربران(0 نظر)

موقعیت مکانی اقامتگاه

ویلا های مرتبط

مشاهده بیشتر