چطور برای اجاره ویلا در دریا کنار تصمیم گیری کنم؟

مدیر سایت مدیر سایت

مازندران - بابلسر

1 سال پیش

احتمال بسیار زیاد، پیش از مطالعه این مطلب تصمیم گرفته ای که برای تعطیلات پیش رو، با خانواده یا دوستان و یا حتی تنها به شمال کشور مسافرت کنی و با اجاره ویلا دریا کنار، روزهای خاطره انگیزی برای خودت و عزیزانت رقم بزنی!
اما شاید قصد داری از شهری دور دست و یا حتی نزدیک، به دریا کنار بیایی و از از امکانات این شهرک استفاده کنی. 
وقتی که تنها نیاز شما برای نهایی کردن سفر، صرفا اجاره ویلا است، قطعا دغدغه این نیز داری که اوقات مسافرتت را صرف پیدا کردن ویلا، مقایسه ویلاهای مختلف و حتی چانه زنی بر سر قیمت ویلا صرف نکنی.
بهترین حالت این است که به محض ورود به شهرک، کلید ویلا را تحویل بگیری و به ویلای اجاره ای ات بروی و از سفرت لذت ببری. 
اما ویلایار به لطف امکان اجاره ویلا آنلاین این سفر را از همین حالا برایت لذت بخش تر کرده است. 
بدین ترتیب کافی است که مشخص کنی که

  1. برای ویلایی که در نظر داری چه امکاناتی در ذهن داری؟
  2. میزان هزینه ای که برای هر شب در نظر داری چقدر است؟
  3. تعداد افرادی که با تو همسفر اند چند نفرند؟
  4. کدام شهرک را برای سفر خود انتخاب کرده ای؟
  5. ایام سفر تو به چه روزهایی موکول شده است؟

با این حساب، اگر پاسخ درست و عینی برای این سوالات داشته باشی و تمام چون و چراها را زیر و بالا کرده باشی، مطمئنا از هر جایی که باشی، چه پشت میز اداره، چه در منزل و چه در تختخواب! می توانی اقدام به اجاره ویلا کنی. 
اما من به این 5 سوال جواب می دهم تا پیش از اقدام به اجاره ویلا شمال، بتوانی بهترین تصمیم را بگیری و ابهامات ممکن را رفع کنی. 

برای ویلایی که در نظر داری چه امکاناتی در ذهن داری؟

برای سفری که در نظر داری، قصد داری چه نوع ویلایی را اجاره کنی؟ آیا به دنبال اجاره ویلا استخردار هستی؟ یا صرفا دنج بودن و تمیز بودن ویلا برایت اهمیت دارد؟ 
ویلاها دارای امکانات مختلف رفاهی تفریحی هستند که به شما کمک می کنند از اوقات سفر بیشترین لذت را ببرید. 
برخی ویلاها دارای فضای سبز در حیاط ویلا هستند و از استخر سرباز و یا سر بسته نیز برخوردارند. اما اگر قصد اجاره ویلا بدون استخر دارید، بهترین پیشنهاد به شما اجاره ویلا در دریا کنار است. 

 

میزان هزینه ای که برای هر شب در نظر داری چقدر است؟

از قدیم گفته اند هر چقدر پول بدهی آش می خوری! البته این روزها برای اجاره ویلا نیز این ضرب المثل صادق است. همانطور که می دانی هزینه اجاره ویلا متغییر است و از شبی 500 هزار تومان تا 4 میلیون تومان بسته به ایام مختلف سال و نوع ویلا، و مکان ویلا متغییر است. 
البته ظرفیت ویلا نیز در هزینه اجاره آن دخیل است. حالا تو باید با کمک سوالات بعدی، بودجه ات را تنظیم کنی

 

تعداد افرادی که با تو همسفر اند چند نفرند؟

این که تنها سفر می کنی یا با چند خانواده! کاملا در هزینه سفر تو و نوع ویلایی که اجاره می کنی، تاثیر دارد. وقتی که به کمک ویلایار در حال مطالعه مشخصات ویلاها هستی، ظرفیت هر ویلا مشخص شده است. در صورتی که می خواهید هزینه کمتری داشته باشید، بهتر است که ویلاهایی استفاده کنید که با تعداد همسفرهای شما، تناسب داشته باشد. 
در صورتی که بخواهید در یک ویلا، بیش از ظرفیت پیشنهادی، اقامت داشته باشید، باید هزینه اضافی بپردازید. اگر قصد اجاره ویلا در شمال دارید، و برای این کار با هدف دریا کنار برنامه ریزی کرده اید، با کمی جستجو و البته دقت می توانید ویلاهای خوش قیمتی را بیابید که دقیقا با تعداد همسفرهای شما برابر و از امکانات عالی برخوردارند. 

 

کدام شهرک را برای سفر خود انتخاب کرده ای؟

این که می خواهید به کدام شهرک بروید، و نسبت به اجاره ویلا اقدام کنید، در تصمیم سفر شما بسیار تاثیر گذار تر است. بعضی از شهرک ها دنج تر هستند و برخی شلوغ تر و به تناسب برخی ارزان تر و برخی گران تر!
در صورتی که به دنبال یک سفر مقرون به صرفه هستید تا از سفرتان لذت ببرید، اجاره ویلا در شهرک دریاکنار یک انتخاب عاقلانه است. 

 

ایام سفر تو به چه روزهایی موکول شده است؟

اما وقتی که تصمیم دارید که در شهرک دریا کنار، سکنی گزینید و سفرتان را در آن شهرک سپری کنید، باید پیش از هر چیز بدانید که برنامه ریزی سفر شما برای چه روزهایی است. 
معمولا روزهای انتهای هفته، اجاره ویلا دریاکنار بالاتر از روزهای ابتدای هفته است، اما شلوغی و هیجان پایان هفته نسبت به روزهای ابتدایی هفته مثال زدنی است. 
با این حساب، توصیه به شما می شود که در صورتی که قصد سفر به یک مکان پر هیجان و مملو از مسافر از هر نوع قومیتی هستید، توصیه می شود که در مورد اجاره ویلا دریا  کنار خوب فکر کنید و نسبت به آن قدام نمایید.

ارسال نظرات(0 نظر)

لطفا سوال یا تجربه خود از این منطقه گردشگری را در فرم زیر درج کنید


نظرات کاربران(0 نظر)

موقعیت مکانی اقامتگاه

ویلا های مرتبط

مشاهده بیشتر